Plan Your Event

D-Marin marinas can host a variety of client events- from regattas, business events and boat promotions to team buildings, weddings and other private events.

Start Planning

U marinama u Turskoj, Hrvatskoj i Grčkoj postoji cijeli niz različitih ugostiteljskih objekata koji pružaju usluge pripreme i usluživanja hrane te organiziranja događanja. Portus Beach Club & Restaurant, koji se nalazi u marini D-Marin Dalmacija u blizini Zadra, nudi najbolje od hrvatske i međunarodne gastronomije te može primiti do 300 gostiju. Forty Bar u marini D-Marin Borik ugodno je mjesto na samoj obali i savršeno za održavanje privatnih ili poslovnih događanja.

For bookings and all additional information, contact us and state the country and marina you are interested in.
waves_icon

Hrvatska

Borik

Obala kneza Domagoja 1, 23000 Zadar

T: +385 23 333 036

F: +385 23 331 018

E: borik@d-marin.com

View on map

Dalmacija

Bibinje-Sukošan 1, 23206 Sukošan

T: +385 23 200 300

F: +385 23 200 333

E: dalmacija@d-marin.com

View on map

Mandalina

Obala Jerka Šizgorica 1, 22000 Šibenik

T: +385 22 460 800

F: +385 22 460 802

E: mandalina@d-marin.com

View on map

Turska

Turgutreis

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:24 48960, Turgutreis Bodrum

T: 0252 382 92 00

F: 0252 382 62 00

E: turgutreis@d-marin.com

View on map

Didim

Çamlık Mah. Paşa Cad. No: 4/A, 09270 Didim - Aydın

T: 0256 813 80 81

F: 0256 813 14 13

E: didim@d-marin.com

View on map

Göcek

Göcek Mh. Camtas Cd. No:12 48310 Göcek Fethiye/Muğla

T: 0252 645 15 20

F: 0252 645 18 97

E: gocek@d-marin.com

View on map

Grčka

Gouvia

P.O. BOX 60 49083 Tzavros, Corfu

T: +30 266 109 1900

F: +30 266 109 1829

E: gouvia@d-marin.com

View on map

Lefkas

31100 Lefkas East Shore Lefkas Marina

T: +30 26450 26645 / 26646

F: +30 26450 26642

E: lefkas@d-marin.com

View on map

Zea

Freatida 185 04 18536 Piraeus

T: +30 210 455 9000

F: +30 210 4559 030

E: zea@d-marin.com

View on map